«12»

12 коментарaДобави коментар »

Първите коментари отгоре

kiko12

kiko1216.06.2017, 19:39:35 ч.

Аз пък пих едни таблети от [Линк]

Отговори на kiko12

resurrect

resurrect05.10.2013, 10:12:38 ч.

Смущенията много често са само в нашата глава и нямаме нужда от хапчета за ерекция, обаче има едно обаче, ако имаме такива..трябва да търсим решение на проблема. Писах вече и на друго място във форума, че имам приятел, който пробваше различни медикаменти, каза ми че е взимал и виагра от аптеката и витагра и лидерин, но нищо не му е помогнало освен Vigour 300. Ето [Линк] към сайт на който попаднах, когато се разтърсих. Гледам имат опаковки от 69 лева, но може да се поръча и единична бройка за да се пробва, все пак ако не действа няма файда да се харчат толкова много пари. Успех !!!

Отговори на resurrect

14.09.2013, 15:14:03 ч.

Реплика към Тодоров-70

Тодоров-70 и аз имах същия проблем преди няколко месеца,но жена ми е по ината от мене и се отби в някъв сексшоп-оттам ми взе уж на шега хапчетата Vita Gra,оттогава до днес ги взимам от време не време и няма грешка братле,ерекцията е здрава,издържам повече време,а и най-хубавото е,че не вредят,а и не са хич скъпи 4 таблетки за 22 лева
[Линк]
Пробвай :)

Отговори на

silveto81.81

silveto81.8112.07.2013, 21:08:20 ч.

Здравейте моя съпруг е на 32 години и от няколко дена има проблем с ерекцията. Последния път когато правихме секс получи изтръпване на половия орган и не свърши. Почти през цялото време е в ерекция което е притеснително, преди това не ни сее случвало. В последно време и аз имам вина че не правим и секс. По притеснителното ни е това изтръпване, то си седи дори когато не е в ерекция.От извесtно време има и високо кръвно и взима лекарствa. Трябва ли да се обърнем към специалист и какъв?

Отговори на silveto81.81

Гостенка ..

Гостенка .. 16.06.2013, 12:50:57 ч.

Реплика към plamkata

Просто губиш желание?! Стрес. Проблеми с приятелката, които се отразяват на психиката ти. Пиене.

Направи си изследвания, обърни внимание на щитовидната жлеза и какво ядеш. Не е простата, щом изобщо ти става.

П.С. Отърси се от мисълта, че щом веднъж се е случило и пак ще се случи. Спокойно, приятелката ти не си мисли нищо лошо за потентността ти.

Отговори на Гостенка ..

plamkata

plamkata15.06.2013, 14:19:44 ч.

Здравейте имам проблем искам да питам от какво може да е вече 2 път ми се случва преди да почна да правя секс със приятелката докато се целуваме се възбуждам и когато дойде реда на секса не иска да ми стани вече за 2 път ми става така може ли съвет какво да правя

Отговори на plamkata

galq123

galq12307.03.2013, 00:45:30 ч.

Здравейте, с приятеля ми имаме проблем.

Той е на 21 година, а последните 2 седмици по време на полов акт губи ерекция. Няма проблеми с получаването и, заедно сме от скоро.

Какъв може да е проблема?

Отговори на galq123

shopa_91

shopa_9127.02.2013, 02:26:11 ч.

Заравейте Проблема ми е следния преди 2 години преживях тежко приятелката ми която ме остави след лечение от депресия с антидепресанти се оправих но след тяхната употреба изгубих сутрешната си ерекция а когато получа много трудно я задаржам появява се вече по рядко което ме тревожи още не съм ходил на уролог какво ще ме посаветате Аз Съм на 21 години ? Появява се веднаж на ден иначе имах полови актове нямях проблем но през останалото време имам

Отговори на shopa_91

Гост

Гост08.03.2011, 18:40:30 ч.

Добър вечер след употреба на амфетамин-1хапче се предозирах и члена ми изгуби ерекцията си от тогава ерекцията ми не е на 100%моля за съвет колко време се изчиства организма от тези неща

Отговори на Гост

Sabrina

Sabrina18.12.2009, 12:46:14 ч.

Реплика към Тодоров-70

и моя е така да нямаш излишни килограми мисля 4е е от холестерола

Отговори на Sabrina

Добави коментар »

«12»

Коментари за "Смущения в ерекцията - отговори"
Страница 1 от 2 • Коментари 12

Добави коментар

Внимание: За да коментираш, моля влез в профила си или се регистрирай.